1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

قوانین و مقررات

شرایط توافق‌نامه:

1.      تمامی معاملات انجام شده در این سایت می‌بایست بر اساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد.

2.       این سایت هیچ ارتباطی با مرکز آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد اسلامی ندارد.

3.       آزمون EPT به عنوان پایگاه فروش جزوات و فایل های آموزشی جهت آزمون ای پی تی دکتری دانشگاه آزاد میباشد و تمام محصولات عرضه شده در آن بصورت دیجیتال و با فرمت های PDF یا MP3  می باشد. به همین دلیل از ارائه و ارسال محصولات به صورت فیزیکی و کاغذی معذوریم.

4.       بمنظور تسهیل فرآیند خرید در سایت، کاربران حتما قبل از انجام خرید، بخش راهنمای خرید آنلاین را مطالعه نمایید.

5.       کاربر برای خرید محصول مورد نظر، لازم به ثبت نام و ایمیل خود جهت دریافت محصول میباشد. اطلاعات کاربر پس از تکمیل فرآیند خرید و پرداخت وجه بصورت آنلاین، در سیستم ثبت میشود.بدیهی است کاربرانی که اطلاعات آنان در سایت ثبت شده است فرآیند خرید را بصورت کامل انجام داده و بعنوان خریدار قطعی تلقی شده و حق درخواست از پشتیبانی جهت ارسال مجدد فایل های خریداری شده را دارند.

6.       محصولات ارائه شده در سایت، پس از انجام فرآیند خرید و پس از پرداخت وجه از درگاه بانک،بلافاصله بصورت خودکار به ایمیل ثبت شده توسط کاربر در سایت، ارسال میشود و کاربر از طریق لینک ارسال شده به ایمیل خود، قادر به دریافت و دانلود فایل مورد نظر میباشد.

7.   توضیحات و محتویات هر محصول در بخش جزئیات آن درج شده است.کاربر موظف است قبل از  اقدام به خرید، توضیحات هر محصول را با دقت مطالعه نماید و با علم و اطلاع کامل از محصولی که قرار است خریداری کند اقدام به خرید نماید. بدیهی است خریدار پس از دریافت محصول مطابق توضیحات آن، حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.

8.  محصول خریداری شده توسط کاربر در قالب لینک دانلود به ایمیل خریدار ارسال میشود. این لینک فقط یک بار و برای یکبار دانلود فعال است. بدیهی هست که کاربرانی که موفق به دانلود محصول خود نشوند میتوانند از بخش پشتیبانی درخواست ارسال مجدد محصول خریداری شده خود را به همان ایمیل (ایمیلی که در سایت توسط خریدار ثبت شده) نمایند.

9. محصولاتی که در سایت آزمون EPT ارئه میشود و دارای برچسب و واتر مارک اختصاصی تحت عنوان AZMOONEPT.COM میباشند، محصولات اختصاصی سایت آزمون EPT میباشند و هرگونه کپی برداری و استفاده از آن در خارج از محیط این سایت، پیگرد قانونی دارد.